PRENSİPLERİMİZ

Ka sigorta, birçok meslek dalında olduğu gibi, sigortacılıkta da satış öncesi ve satış sonrası hizmeti en ön planda tutmaya çalışmaktadır. Poliçe vadeleri içinde oluşabilecek hasar ve diğer müşteri istekleri, Ka sigorta ve bayrağını taşıdığı 11 Sigorta şirketi tarafından değerlendirilecek ve en kısa sürede müşteri memnuniyeti en yüksek seviyede tutularak sonuçlandırılacaktır. Geçmiş 25 senenin getirdiği tecrübe ve kullandığı son teknoloji yazılımlar sayesinde müşteri faydasını ön planda tutarak ihtiyaca yönelik en ergonomik en ekonomik çözümleri sunmaya çalışır. Şirketimizi diğerlerinden üstün kılan bazı çalışma prensip ve yöntemlerimiz aşağıda sıralanmıştır.

Kişisel fiyatlandırma sistemi

Bizimle paylaştığınız bilgileriniz dikkate alınarak piyasanın en gelişmiş alt yapısına sahip sistemimiz ayrıcalığı ile temsilciliğini yaptığımız tüm sigorta şirketlerden mümkün olan en hesaplı ve en geniş teminat ve alternatifli fiyat çalışmalarını hazırlayarak değerlendirmenize sunarız.

Hasar danışmanlığı servisi

Hem bireysel hem de ticari poliçelerinizde yaşanacak hasarlar ile ilgili uzman ekibimiz size her an bilgi ve hizmet vermeye hazırdır. Gerekli görmeniz durumunda da beraber çalıştığımız avukatlık ofisinden de KA Sigorta ayrıcalığı ile hizmet alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Ürün yelpazesi

Acenteliğimiz, sektörün önde gelen 11 adet Sigorta şirketlerinin tüm branşlar için ürettiği çok çeşitli poliçelerini müşterilerinin isteği doğrultusunda sunabilmektedir. Böylece, müşterilerinin özelliklerine göre KA Sigortanın özelinde alınmış olan ek özel indirimler ile Kolin Holding çalışanlarına bütçe ve beğenisine uygun bir poliçe sunmaktadır.

Ücretsiz danışmanlık

Müşterimiz olun veya olmayın, mevcut sigortalarınızın değerlendirilmesi ve yeni satın almak istediğiniz sigorta poliçeleri konusunda öğrenmek istediklerinizi uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Dürüstlük ve açıklık

Müşterilerimize tüm açıklığı ile dürüst bir hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Güler yüzlü, formalitesiz servis

Aldığınız hizmetten ve üründen dolayı güler yüzlü ayrılmanız bizim için çok önemlidir.

Her müşterimiz ailemizin bir parçasıdır

Müşterimizin menfaatlerini sürekli olarak gözetir en uygun fiyatla bekleneni en iyi ve geniş teminatla karşılayan poliçeyi almasını sağlarız. Ayrıca belirli periyotlarda müşterimizin lehine olan yeni ürünlerimizi müşterilerimizin ilgisine sunarız.